Nechci! Nepůjdu! Neudělám!

Aneb podvědomé motivy problémového chování

Slýcháváte od svého dítěte často:

"Nechci! Nepůjdu! Neudělám!", ale rádi byste PARŤÁKA?  

Chcete vědět co je spouštěčem tvrdohlavosti a jak se jí vyhnout?         

Vše jsem sepsala do e-booku. Získejte k němu přistup zdarma a budete žasnout, jak málo někdy stačí k nápravě.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Jevgenija Podloucká) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. 
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají jeho čtenáři

Keď som začínala čítať tento e-book, šla som do toho s očakávaním, že to bude len ďalšia z mnohých kníh o výchove. Už po prečítaní prvých strán som pochopila, že to bude asi inak. E-book neprináša len návody, ako sa k dieťaťu správať. Rýpe sa v princípoch do hĺbky a pomôže naozaj pochopiť podstatu spávania dieťaťa. A potom je ľahké dať každému dieťaťu takú podporu, akú potrebuje.

Dana Fajerováškoliteľka a trénerka, www.dankafajerova.sk

Jsem ráda, že tento e-book konečně spatřil světlo světa. Principy v něm popsané jsme začaly používat v naší mini školce poté, co jsme se s ostatními pedagogy absolvovaly u Ženi kurz Systémového rodičovství. Musím říct, že se mi teď mnohém lépe pracuje s dětmi. Pochopila jsem jejich vnitřní potřeby, a taky proč někdy vzdorují. Pak může panovat v kolektivu 2 - 4 letých dětí pohoda a tvůrčí atmosféra. Staly jsme se vyhledávanou školkou a své děti k nám vozí rodiče i z okolních měst. Umíme pochopit co děťátko potřebuje k rozvinutí svého talentu, a pak nemusí se projevovat tvrdohlavě a vzdorovitě.

Mgr. Ivana ČagánkováŘeditelka a zakladatelka rodinného centra Duha Klub Rodinka, www.rodinka.cz

EBook mě nadchl svojí přímočarostí a trefností. I když ještě nemám děti, dozvěděla jsem se spoustu cenných postřehů a souvislostí, které vnímám sama u sebe. Informace uvnitř eBooku se dají krásně aplikovat - ať již na děti či sebe samotné :) konečně začínám chápat svoji tvrdohlavost:) Doporučuju všema dvaceti! Skvělý pomocník při soužití s druhými lidmi, pochopení svých dětí i sebe sama.

Darina Skříčkováwww.darinaskrickova.cz

Ebook Nechci! Nepůjdu! Neudělám! mě vedl k hlubšímu zamyšlení nad vztahem rodič – dítě. Je mnoho cest jak tento vztah pochopit, vyléčit a zharmonizovat. Tento e-book je jednou z cest. Srozumitelně vysvětluje a ukazuje, jak k dětem nebo ke svému vnitřnímu dítěti přistupovat a vychovávat je s pochopením, láskou a tolerancí. A to není málo. Děti jsou naše budoucnost a náš přístup je formuje do dalšího života. E-book bych doporučila všem, kterým záleží na rozvoji svých dětí, nebo hledají souvislosti ve vztahu ke svému vnitřnímu dítěti.

Věra Nosková harmonie v prostoru, www.veranoskova.cz

Děkuji, Ženě, za možnost, že jsem se mohla začíst do jejího e-booku Nechci, nepůjdu, neudělám. Jako učitelka, lektorka a hlavně máma od 3 skvělých holek řeším téma motivace a nebo naopak demotivace (vzdoru a tvrdohlavosti) neustále a opakovaně. Jsem ráda, že jsem díky tomuto e-booku mohla objevit novou oblast psychologie rodičovství; možnost bližšího porozumění mým dětem i sama sobě. Koncept systémové vektorové psychologie je pro mne něčím zcela novým. A proto i já budu chtít vědět víc. I když jsme dospělí, touha učit se novému je pro nás stále přirozená. Přináší nám do života vášeň, radost a nadšení. Nikdy totiž nevíme, kdy nás v životě osloví něco nového; drobnost, která s námi bude rezonovat a která nás posune na naší cestě za spokojeným, láskyplným a harmonickým životem s našimi dětmi kupředu. A i proto vám doporučuji stáhnout si Ženin e-book a radovat se z objevování nových informací, které k vám poplynou. S láskou

Katka Tomešová www.radostzuceni.cz

Dostal se mi do rukou eBook od Ženi – Nechci! Nepůjdu! Neudělám! A přečetla jsem ho jedním dechem! Jako maminka ročního batolete můžu říct, že rodičovství není vůbec jednoduché. Už i teď u svého človíčka pozoruji občasné vzdory. Díky tomuto eBooku jsem pochopila, že některé vzdory jsou přirozené, že ten malý človíček vlastně jen touží po tom, být pochopen. Určitě teď budu pohlížet na jeho chování jinýma očima a budu se mu snažit být tou nejlepší, podporující a milující mámou. Tento eBook, s vděčností, doporučuji všem rodičům. Ať je vám přínosem, stejně jako mně. Díky za něj, Žeňo!

Katka Hanáková www.nezavislazena.cz