CHCETE ZAŽÍVAT POHODU A KLID S DĚTMI NEJEN O SVÁTCÍCH, ALE I V BĚŽNÉ DNY?

 • Přejete si mít vztah založený na oboustranné důvěře, respektu a pochopení?
 • Připadá vám, že metody "staré školy" na dnešní děti už neplatí a jste otevření novým poznatkům?
 • Připouštíte si, že bude potřeba změnit svůj přístup, ale nevíte, v čem konkrétně by to mělo spočívat?
 • Záleží vám na tom, jak se bude život vašeho dítěte vyvíjet dál a přejete si znát mechanismy, jak ho pozitivně ovlivnit již v začátcích?

POTOM JSTE TU SPRÁVNĚ

Teď se možná potýkáte s dětským vzdorem, odmítnutím, vzepřením a nechutí. Z celého srdce si ale přejete přesný opak. Jediné, co v této situaci chcete je zařídit, aby to bylo jinak… Chcete spolu zažívat radost, legraci, ale neutečete od každodenních povinností, které mají být hotové včas. Momentálně ale kvůli dětské tvrdohlavosti vynakládáte na jejich zvládání hodně časů a energie. Tolik, že už je to na hraně. Nešlo by to jinak?    

ALE ANO, ŠLO!


farma_malaHodně často teď slyším od svých přátel, jak hezký vztah se svými dětmi mám.

I můj 19 letý syn mi říká, že ne každý mladý člověk si tak dobře rozumí s rodiči, jako si rozumíme my. Je to pro mě pocta. 

 

Ale byly časy, kdy jsem na něj tlačila, co to jen šlo a on se tvrdohlavě vzpíral. Vypadali jsme jako dva vysokohorští berani, co se sešli na úzké točité cestičce a ani jeden nechtěl ustoupit. Jindy jsem použila všemožné přesvědčovací metody a nakonec bezradně nechala situaci plynout. Neslyšel mě, nechápala jsem proč. A bylo to o to horší, že jsem si vyčítala: „Jak to, že nechápeš své vlastní dítě, vždyť máš na to i červený diplom!“ Ano, vystudovala jsem na univerzitě pedagogiku a psychologii předškolního věku a skutečně mé dítě v mnoha ohledech vynikalo, ale ta jeho hyperaktivita s příměsí drzosti a tvrdohlavosti byla pro mě oříškem. 

Zlom nastal, až když jsem se díky systémové vektorové psychologii seznámila s tím, jak funguje lidská podvědomá touha a jak jednoduše jí můžeme vyhovět, aby byla naplněna. Pokud je touha ukojena, nepotřebuje vzdorovat. Je to obdobné, jako u hladu.

CHCETE VĚDĚT, ČÍM SE ŽIVÍ TVRDOHLAVOST?  

 

Potom přijměte moje pozvání do světa podvědomých přání. Provedu Vás k zastávce, kde sídlí nejhodnější a nejlaskavější lidské vlastnosti a vysvětlím, proč se někdy mohou proměnit ve zvíře. Také Vás naučím, jak tu nelibou proměnu vrátit zpět. 


Když jsem před 3 měsíci vydala svůj první e-book o podvědomých příčinách problémového chování, který si dnes přečetlo už přes 742 lidí, začaly mi chodit otázky a objednávky na individuální konzultace. Jenže tato problematika žádá více času na vysvětlení, než pouhou hodinu. Obvykle to dělám na 3 hodinových seminářích, ale protože ne každý může čekat na vhodný termín živé akce, rozhodla jsem se vše nejdůležitější, co o tvrdohlavosti vím a praktikuji, sepsat do e-booku.  

 

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE: 

 • Povím Vám PROČ a ukážu JAK je možné pomocí 5 kroků zkrotit tvrdohlavost navždy a mít takové vztahy, o kterých jste snili. Ty postupy vychází z podvědomé touhy člověka s psychotypem, inklinujícím k tvrdohlavosti.
 • Dozvíte se, kam přesně máte zaměřit svou pozornost a jaké zdánlivé maličkosti dělají v komunikaci největší neplechu.
 • Objevíte, jak spolu souvisí tvrdohlavost, preciznost a dětský nočník a co to má společného s budováním pozice experta v dospělosti.
 • Vše je podložené příklady a nechybí ani tipy a odzkoušené rady, jak ode mě osobně, tak i od rodičů, kteří systémové principy používají.
 • Naučíte se jednoduchý způsob, jak přimět své podvědomí začít tyto nové postupy používat.

CHCETE NAKOUKNOUT  DOVNITŘ?

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Zřejmě už jste mnohokrát slyšeli, že pokud chcete ve svém životě změnu, musíte začít dělat věci jinak, přesněji řečeno změnit své staré vzorce chování. Bohužel to není možné, pokud zachováme své staré postoje.  A ty, jak moc dobře vím, bývá velmi obtížné změnit. Jenže pokud opravdu toužíme po změně, nic jiného nám stejně nezbývá.

A právě proto jsem tento e-book  psala tak, abych vám tu cestu co nejvíce usnadnila, aby byly zřejmé všechny souvislostí - jak a proč tvrdohlavé a odmítavé chování vzniká, čím je nebezpečné a do čeho se může transformovat, když ho necháme bez povšimnutí. A také, jaká odměna na nás čeká, pokud se pokusíme uvidět ve svém dítěti a jeho projevech něco jiného, než doposud.

Jsem si jistá, že právě díky tomu nastartujete změnu ve svém přístupu a od tam, už je jen krůček k vysněné pohodě. Budete moct konečně vydechnout a uvolnit se. Život vám pošle odměnu, zabalenou a vetkanou do vašich vztahů. Jen díky tomu, že jste změnili svůj přístup. A těch 5 kroků budete naplňovat už s lehkostí a bez násilí nad sebou.   

 

PŘEJI SI, 

 aby pro všechny maminky a tatínky, kteří o to stojí, přestala být tvrdohlavost noční můrou. A aby si jednoho dne mohli říct:

 • že už si nepamatují, kdy jim dítě naposledy odmítavě říkalo: „Nechci! Nepůjdu! Neudělám!“
 • že mají doma parťáka, se kterým se vždy dohodnou
 • že vstřícnost, pohoda a laskavost se u nich zabydlely napořád
 • že jim doma roste sebevědomá a vnímavá osobnost, na kterou jsou náležitě pyšní

Já, už to všechno zažívám. Ušla jsem kus cesty a než jsem se dopracovala od teoretických znalostí k výsledkům, stálo mě to hodně duševních sil a mentální práce. Teď sbírám skvělé šťavnaté plody. Pokud je chcete okusit také, připravte se, že budete muset nejprve sázet, zalévat a pak plít.                                             Jak dlouho trvá, než dozraje jablíčko?

S tímto e-bookem můžete svou úrodu sklízet mnohem rychleji.

Někdy i raketovou rychlostí – to jsem zjistila od účastníků mých kurzů. 


MOŽNÁ SE PTÁTE, NA KOLIK SI TOHOTO NÁVODU CENÍM?  

Pokud jste byli s celou rodinou v kině, utratili jste za tento výlet rozhodně více, než investujete do průvodce k porozumění si s dětskou duší.
Na kolik si souznění ceníte Vy? Ocenila jsem tento e-book na 490 Kč. Vím, že hodnota, kterou Vám přinese je mnohem vyšší, ale v tomto případě mi velmi záleží na tom, aby byl dostupný opravdu každému, kdo se s těmito problémy potýká a chce je vyřešit. Také je to pro mě otázka profesionální odpovědnosti a znalosti následků neřešené tvrdohlavosti. 

 

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ne, v českém jazyce je nikde jinde nedostanete, nemají je ani specialisté. Ovšem, umíte-li perfektně rusky, můžete absolvovat výcvik jako já. Poznatky ze systémové vektorové psychologie mám odzkoušené nejen na svých vlastních dětech, ale úspěšně je používají i další rodiče a také pedagogové z mateřské školky, kteří prošli mým kurzem Systémového rodičovství. Dovolili mi do e-booku zahrnout také jejich zkušenosti. 

K E-BOOKU ZÍSKÁTE TAKÉ TYTO TŘI BONUSY:

 

 • Pro své pozorování a následnou analýzu můžete využít pracovní list s otázkami, které Vám pomohou udržet fokus.

 

 • Jakmile vznikne nová výrazná aktualizace e-booku, automaticky ji ode mě obdržíte zcela ZDARMA. Hodnota tohoto bonusu je nevyčíslitelná. 
 • Vím, že občas je potřeba něco upřesnit, vysvětlit nebo se poradit a proto Vás v tom nenechám samotné. Rozhodla jsem se, že Vám nabídnu 1 hodinovou konzultaci jako bonus zdarma. Tuto službu je možné zakoupit i běžně za 500Kč/1h., ale pro čtenáře tohoto e-booku je zcela zdarma. Stačí mi jen napsat a dohodneme si vhodný termín.

I když jsem si obsahem e-booku naprosto jistá, může se stát, že po jeho přečtení zjistíte, že tyto informace pro Vás nemají žádnou hodnotu a nebudete používat nabídnutá řešení. Napište mi do 14 dnů od zakoupení e-booku, a já Vám bez otázek peníze vrátím.  

POKUD JEŠTĚ VÁHÁTE, PŘEČTĚTE SI, CO O  E-BOOKU ŘÍKAJÍ JEHO PRVNÍ ČTENÁŘI 

E-book Od tvrdohlavého dítěte k nejhodnějšímu pod sluncem je skvělým vodítkem pro rodiče a blízké, kteří by rádi s dítětem komunikovali efektivněji a tak, aby jejich dítě bylo spokojené, šťastné a mohlo se vyvíjet co nejlépe. Zkrátka na vlně porozumění a sounáležitosti, jak zmiňuje paní Žeňa. Dělení lidí podle vektorů bylo pro mě, před seznámením se s články a e-bookem zdarma Nechci! Nepůjdu! Neudělám! paní Ženi Podloucké, úplnou neznámou. O to více mě tato metoda zaujala a došlo mi mnoho souvislostí.. Syn je sice už dospělý, avšak mám 8letého synovce, který má někdy pěkně "tvrdou palici." Už jsem nějaké postupy z e-booku u něj vyzkoušela a světe div se, ono to funguje. Doporučuji především těm, u kterých rady ostatních selhaly! P.S. Pilířem úspěchu je pokládat dítěti ty správné otázky, umět rozpoznat a následně se vyhnout stresovým faktorům. Jak se říká "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."

Adéla Kubešovámilovnice Anglie a angličtiny, www.adelakubesova.cz

Žeňo, moc děkuju za zpřístupnění fascinujícího světa vektorové psychologie. Chytla jsi mě! Jsem nadšená a podané informace mi krásně zapadly mezi moje stávající znalosti o tom, jak děti fungují. Uvědomila jsem si, kdo z naší rodiny je "jeskyňář" a jeho dlouhodobé pobyty na záchodě díky tobě vnímám jinak a už mě nerozčilují. A zacvakly i další puclíčky. Takže díky a chci vědět ještě víc!

Tereza Kramerováprůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz

Ebook prináša hlboké porozumenie detskej duši. Vďaka tomu je pre rodičov ľahšie nebrať dieťa ako zlé, nevychované a pod., ale pochopiť, prečo to dieťa robí a ako jemu aj sebe pomôcť. Porozumenie deťom a veľkú láskavosť autorky z ebooku priam cítiť. Okrem toho tu sú jednoduché tipy, ako nájsť s deťmi spoločnú reč a napríklad hravo docieliť, že sa deti budú rýchlo obliekať a stihnete škôlku, či školu ráno v pohode.:) Niektoré poznatky z ebooku by sa mali učiť na základnej, prípadne strednej škole.

Danka Fajerováwww.dankafajerova.sk, školiteľka komunikačných a obchodných zručností a mama dvoch

Je to vôbec možné, hovorila som si pri čítaní e-booku, aby to bolo takéto jednoduché? Vôbec by ma nenapadlo, ako môžu niektoré situácie spolu súvisieť a hlavne súvisieť s následným zlým správaním mojich detí. Veci ktoré som sa dočítala znejú veľmi logicky a verím, že to bude fungovať aj u nás doma. Príbehy iných mamičiek a riešenia ich situácií v každodennom živote ma tiež veľmi zaujali. Ďakujem za nové informácie.

Anna Brťkováwww.manazmentdomacnosti.sk

Jsem ráda, že jsem ebook objevila. Pracuji s dětmi i s dospělými a to, co je stresuje a čím procházejí, se opravdu častokrát opakuje. V pracovně se setkáváme s rodiči, kteří nedají dítěti prostor na odpověď, popohánějí a postrkují, radí a vše vědí nejlépe. A to je do života dítěte špatně. Pracuji s Neurofeedbackem a při měření mozkových vln je hned vidět, jak mozek reaguje na slova - a rodiče se diví - to ho opravdu stresuje tolik? Vždyť jsem mu jen řekl, ať si pohne a udělá to pořádně. V ebooku je vše výborně popsané, pro mne nový vektorový pohled, o kterém si ráda zjistím více. Skvěle shrnuto to, co mnozí podvědomě tuší. Uvědomění a změna, ta může přinést blaho nejen dětem, ale i rodičům.

Lída Leinweberováwww.praktickapedagogika.cz, www.abecedaprvnaka.cz